Ga naar hoofdinhoud

Nutriad presenteert Nutri-Ferm Prime

Erik Visser

Nutriad Group presenteert een nieuwe oplossing die productievermindering door hittestress tegengaat. Volgens Erik Visser, CEO van Nutriad Group, is hittestress een natuurlijk fenomeen. “Wij bieden daarom oplossingen om de negatieve invloed op de prestaties van de dieren te verminderen”, stelt Visser.

Hittestress

Volgens Nutriad heeft hittestress een negatieve invloed op de productie en voortplanting van de dieren, en is hittestress daarom een financiële last. “De economische verliezen in de Verenigde Staten vanwege hittestress, werden geschat rond 900 tot 1500 miljoen dollar per jaar”, stelt Visser. Volgens Visser zullen maatregelen om, onder andere, hittestress te verlichten en de gezondheid daarbij te herstellen interessant zijn om meer rendement te realiseren. Volgens Dr. Hassan Taweel, Manager van Nurtriad Herkauwers, zal het gebruik van ‘slimme’ toevoegingsmiddelen een strategie zijn om de gevolgen van hittestress op de productie en reproductie efficiënte te verminderen. “Hittestress heeft invloed op de pens, endocriene systeem en het metabole systeem. Additieven die op beide niveaus werken, dus zowel pens als metabolisme, kan men toepassen om hittestress te verminderen”, stelt Taweel. Volgens Taweel is Nutri-Ferm Prime effectief in het stabiliseren van de pens functie en zorgt voor een verbetering in de microbiële groei en fermentatie capaciteit. “Nutri-Ferm Prime is een product op basis van twee verschillende stammen van schimmels extracten en twee giststammen culturen.

Verbeteren van melkopbrengst

Nutri-Ferm Prime is getest en blijk effectief te zijn bij het verbeteren van de groei van bacteriën en schimmelsoorten in de pens. Volgens Nutriad kan dit product uiteindelijk leiden tot 4 tot 8 procent verbetering van de melkopbrengst.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie