Ga naar hoofdinhoud

Follow-up IFTC tijdens Victam and Animal Health and Nutrition Asia 2020

Na de eerste editie van het International Feed Technology Congres (IFTC) vorig jaar juni tijdens Victam International in Keulen, zal op 24 maart tijdens Victam and Animal Health and Nutrition Asia 2020 in Bangkok een Follow up & Review van het eerste congres plaatsvinden.

Er zijn voor 24 maart een vijftal gerenommeerde sprekers uitgenodigd die onder leiding van prof. dr. Leo den Hartog (namens Victam) hun licht laten schijnen over de technologie en ontwikkeling voor de toekomst zoals eerder gepresenteerd in Keulen.

Azië

Aantrekkelijk is volgens de organisatie ook de uitnodiging van twee sprekers uit China en Thailand zelf, die onder meer spreken over technologische vernieuwingen in diervoederproductie en samenstelling in Azië.

IFTC

In juni 2019 werd het eerste Internationale wetenschappelijke congres gehouden over alle ontwikkelingen op het gebied van de verwerking van grondstoffen, procestechnologie en voederformulering. Het congres werd georganiseerd door Victam en Wageningen Universiteit. Dit vond plaats in Keulen tijdens de beurs van Victam International waar het lukte om onderzoekers en het bedrijfsleven samen te brengen om te discussiëren over de hedendaagse diervoedertechnologie en de uitdagingen die er zijn.

Bundeling

Inmiddels wordt achter de schermen hard gewerkt om de belangrijkste bijdragen aan dit congres te bundelen in het wetenschappelijke tijdschrift Animal Feed Science & Technology. In maart dit jaar hopen de gast-editors – Dr. John Cone en Dr. Thomas van der Poel van de Wageningen Universiteit – een speciale editie van dit tijdschrift klaar te hebben. 

Het ligt in de bedoeling het IFT Congres elke 3 jaar te organiseren zodat het tweede IFTC zal plaatsvinden in 2022.

Registratie

Het programma van deze ‘tusseneditie’ op 24 maart in Bangkok, en de mogelijkheid tot registratie is te vinden via de website van het IFTC.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie