Ga naar hoofdinhoud

CZAV kiest AgruniekRijnvallei als voerleverancier

Met ingang van 3 juni 2013 levert CZAV diervoeders geproduceerd door AgruniekRijnvallei. Diervoeder behoort tot de kernactiviteiten van CZAV. In het belang van de leden-afnemers heeft CZAV een nieuwe samenwerking opgezet voor de productie en levering van diervoeders met bijbehorende kennisondersteuning.

AgruniekRijnvallei

AgruniekRijnvallei is gevestigd in Wageningen en heeft een zestal gespecialiseerde fabrieken waarin zij ca. 600.000 ton voer maken. Ze produceren een breed assortiment voeders, zowel regulier als biologisch, voor rundvee, varkens, kippen, paarden, schapen, geiten en overige dieren. Conabij, onderdeel van AgruniekRijnvallei, verzorgt het assortiment ruwvoeders en bijproducten. AgruniekRijnvallei is naast GMP+-gecertificeerd, ook deelnemer aan Trust Feed en Voederwaarde.nl.

Samenwerking

De rundveespecialisten van CZAV zullen samenwerken met en ondersteund worden door de specialisten van AgruniekRijnvallei. De intensieve veehouderij zal worden bediend door de specialisten van AgruniekRijnvallei.

CropSolutions

De samenwerking binnen CropSolutions op het gebied van gewasbescherming, meststoffen, mais- en graszaden blijft gewoon bestaan. Hierin werken CZAV, verbonden met Limburgsch Landbouwsyndicaat en Pauwels (B), AgruniekRijnvallei, ForFarmersHendrix, CAVAgrotheek, Agrocultuur en CLTV-Zundert samen op gebied van kennis en inkoop.

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mis geen enkel nieuws uit de diervoederindustrie