Schothorst Feed Research (SFR) is lid geworden van het Global Feed LCA Institute (GFLI). “Door gebruik te maken van gecertificeerde LCA- en voetafdrukcalculatietools, ondersteunen we onze klanten bij het formuleren en optimaliseren van voer op basis van de laagste kosten in combinatie met de minste impact”, aldus SFR in een persverklaring.
SFR bedient anno 2024 meer dan 250 klanten in de wereldwijde diervoeder- en eiwitindustrie. “Onze ambitie is om partners te ondersteunen en te inspireren bij het bijdragen aan een duurzame veehouderijketen door het ontwikkelen en implementeren van kennis over diervoeding.”
Gecertificeerde rekenmethoden
Diervoeder is verantwoordelijk voor 70% van de koolstofvoetafdruk van dierlijke eiwitten. “GFLI biedt ons de gecertificeerde impactwaarden per grondstof.”
“Door gebruik te maken van gecertificeerde LCA- en voetafdrukcalculatietools ondersteunen we onze klanten bij het formuleren en optimaliseren van voer op basis van de laagste kosten in combinatie met de minste impact.”